ПРИЙОМ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ

на 2019-2020 навчальний рік

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до п.6 розділу 1 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних так комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН від 16.04.2018 №367, місцеві органи виконавчої влади мають щорічно не пізніше, ніж за один місяць до завершення прийому заяв для зарахування дітей до 1-х класів, визначити дату початку приймання таких заяв. Відповідно до п.1 глави І розділу 2 Порядку датою завершення прийому заяв є 31 травня. На даний час дата початку прийому заяв не визначена. Через це набір дітей до 1-х класів поки що не проводиться.

Принагідно інформуємо:

1. Спроможність закладу освіти (тобто максимальна кількість учнів 1-х класів, яким заклад може забезпечити здобуття освіти за денною формою навчання) складає 150 місць.

2. Згідно з п.4 розділу 1 Порядку зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред"явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред"являється оригінал);

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації:

№086-1/0 (про групу здоров"я для уроків фізкультури);

медичної довідки №063/0 (картка обліку профілактичних щеплень).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (тобто до 1 червня).

При поданні заяви має бути пред"явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу (розміщена на сайті закладу), реквізити якого вказуються в заяві.

Інформацію про початок прийому заяв до 1-х класів буде оголошено додатково.

АдміністраціяАРХІВ

Прийом до першого класу на

2018-2019 навчальний рік

ШАНОВНІ БАТЬКИ, У 2018 РОЦІ ПРИЙОМ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ БЕЗ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ.

ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ ДІТИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ЗАКРІПЛЕНІЙ ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ (МІКРОРАЙОН),ТОМУ ПРИЙОМ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ У ДВА ЕТАПИ.

I етап (23.04 – 31.05.2018) ГАРАНТОВАНЕ ПРАВО

1. Дізнайтесь до якого мікрорайону відноситься ваша вулиця, та за якою школою закріплено ваш будинок. Для цього зверніться до школи, РУО чи скористайтесь Освітньою картою https://osvita-map.monitoring.in.ua

2. З 01 березня 2018 року - попередній запис дітей, які проживають на закріпленій за школою території у секретаря школи (з 10.00. — 16.00 год.).

3. Запишіться на прийом до директора.

4. Графік прийому документів з 23 квітня по 31 травня понеділок з 10:00 по 14:00; середа з 10:00 по 14:00

Документи:

1)заява батьків +паспорт;

2) копія свідоцтва про народження дитини;

3) оригінал медичної довідки;

4) документ, що підтверджує місце проживання.

Мікрорайон Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

Вулиці:

Балукова, Південна, Освіти (Червоноармійська), Першотравнева, Чорновола, Святоюріївська, І.Мазепи (Орджонікідзе), Ватутіна, Затишна(Островського), Сонячна (Суворова), Г.Сковороди (Щорса), Кутузова, Молодіжна (Піонерська), Шевченка, Садова, Козацька, І.Франка, Б.Хмельницького, М.Хвильового, В.Стуса, П.Сагайдачного, П.Дорошенка, пров.Тихий.

ІІ етап (01.06 - 15.06.2018) ПРАВО ВИБОРУ НА ВІЛЬНІ МІСЦЯ


Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р.

Наказ № 45/1 Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 від 01 червня 2018 року Про зарахування учнів до 1-го класу

Наказ № 45/2 від 01 червня 2018 року Про проведення жеребкування для зарахування дітей на вільні місця

Інформація про кількість учнів у кожному класі та наявність вільних місць у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 станом на 09.08.2018


Наказ МОН № 367 від 16 квітня 2018 року Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Наказ департаменту освіти і науки Київської ОДА № 99 від 05 квітня 2018 року Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Київської області у 2018 році

Наказ відділу освіти Києво-Святошинської РДА № 204 від 15 травня 2018 року Про зарахування дітей до 1-х класів у 2018 році


Конституція України

Стаття 53.Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечуєдоступністьі безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12.Повна загальна середня освіта

п.4.Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13.Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1.Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за якимзакріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"
Стаття 18.Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2.Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.


Кiлькiсть переглядiв: 538