Педагогічний колектив

/Files/images/DSC_0295.jpg

Прізвище, ім'я,
по батькові
Посада, предмет
викладання
Категорія,
звання
Воробей Наталія ВасилівнаЗавідуюча бібліотекоюВища
Кім Ірина ОлександрівнаВчитель-логопедСпеціаліст ІІ категорії
Романюк Тетяна ВолодимирівнаПрактичний психологСпеціаліст ІІ категорії
Пасічна Наталія ВасилівнаСоціальний педагогСпеціаліст ІІ категорії
Вчителі початкових класів
Антонюк Оксана АнатоліївнаВчитель початкових класів, англійської мовиСпеціаліст І категорії
Барановська Алла ІванівнаВчитель початкових класівВища
Берчій Олена ПетрівнаВчитель початкових класівВища, старший учитель
Вакулко Мар'яна СергіївнаВчитель початкових класівСпеціаліст І категорії
Головіна Ліна ВасилівнаВчитель початкових класівВища, старший вчитель
Гриценко Людмила ЛеонідівнаВчитель початкових класівСпеціаліст І категорії
Гриценко Тетяна МиколаївнаВчитель початкових класівСпеціаліст І категорії
Гусар Ніна ІванівнаВчитель початкових класівВища, старший учитель
Гутнєва Катерина БорисівнаВчитель початкових класівМолодший спеціаліст
Давидюк Тетяна ВалеріївнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Душко Таміла ОлександрівнаЗаступник директора з НВР, вчитель початкових класівВища, старший вчитель
Дядюра Катерина ЯрославівнаВчитель початкових класівСпеціаліст ІІ категорії
Жабуровська Ярослава ВасилівнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Коваленко Надія ПетрівнаВчитель початкових класівВища, старший учитель
Кудина Алла ВолодимирівнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Кулик Юлія ВалентинівнаВчитель початкових класівСпеціаліст ІІ категорії
Курченко-Савчук Олена ВікторівнаВчитель початкових класівСпеціаліст І категорії
Мисько Олександр МиколайовичВчитель інформатики в початкових класахМолодший спеціаліст
Овчаренко Надія ВасилівнаВчитель початкових класівВища, старший учитель
Перець Наталія ОлександрівнаВчитель початкових класівСпеціаліст
Савченко Тетяна КостянтинівнаВчитель початкових класівВища, старший учитель
Свистун Дар'я ЮріївнаВчитель початкових класівСпеціаліст ІІ категорії
Сікалюк Оксана ВасилівнаВчитель початкових класівСпеціаліст І категорії
Твердохліб Галина ОлексіївнаВчитель початкових класівСпеціаліст ІІ категорії
Шимко Наталія ВікторівнаВчитель початкових класівВища
Шмакова Наталія ІванівнаВчитель початкових класівВища, старший учитель
Якименко Катерина ВасилівнаВчитель початкових класівВища, старший учитель
Ямщикова Ірина Юріївна Вчитель початкових класівСпеціаліст ІІ категорії
Богдан Ірина МиколаївнаВихователь ГПДСпеціаліст І категорії
Никончук Ольга ВолодимирівнаВихователь ГПДСпеціаліст ІІ категорії
Вчителі суспільно-гуманітарного циклу
Гарбуз Ярослава ВасилівнаВчитель української мови та літературиВища, старший учитель
Климанська Валентина ПетрівнаЗаступник директора з НВР, вчитель української мови та літературиВища, старший учитель
Корсун Зоя ВасилівнаВчитель української мови та літературиВища, старший учитель
Музиленко Оксана ВолодимирівнаВчитель української мови та літературиСпеціаліст І категорії
Силенко Ірина ВасилівнаВчитель української мови та літературиВища, старший учитель
Снігир Тамара ІванівнаВчитель української мови та літературиВища, вчитель-методист
Столярова Зоя ВікторівнаВчитель української мови та літературиСпеціаліст І категорії
Белінський Олександр ПетровичВчитель іноземної мови, німецької мовиВища, старший учитель
Кішта Наталія ГригорівнаВчитель іноземної мовиВища, старший учитель
Плахотнюк Володимир ГригоровичДиректор школи, учитель іноземної мовиВища, старший учитель
Поліковська Оксана ВікторівнаВчитель іноземної мовиСпеціаліст ІІ категорії
Ткаченко Віталій ОлександровичВчитель іноземної мовиСпеціаліст
Шишко Інна ВікторівнаВчитель іноземної мовиСпеціаліст І категорії
Шнуренко Дарина ОлександрівнаВчитель іноземної мовиМолодший спеціаліст
Колєснік Оксана АнатоліївнаВчитель зарубіжної літератури, російської мовиВища
Попович Тетяна ВасилівнаВчитель зарубіжної літератури, обслуговуючої праціВища, старший учитель
Будько Наталія ТарасівнаВчитель історії та правознавстваВища, старший учитель
Нечипоренко Людмила ВікторівнаЗаступник директора з НВР, вчитель історіїВища, старший учитель
Вчителі природничо-матемематичного циклу
Городня Людмила ВолодимирівнаВчитель математикиВища, вчитель-методист
Межакова Людмила ВолодимирівнаВчитель математики та фізикиВища, старший учитель
Михащук Маргарита ВікторівнаВчитель математики та інформатикиСпеціаліст І категорії, старший учитель
Омельчук Ганна валеріївнаВчитель математики та інформатикиМолодший спеціаліст
Ошийко Тетяна МихайлівнаВчитель математики та інформатикиВища, вчитель-методист
Цибіна Ганна ВасилівнаВчитель математикиВища, старший учитель
Шматкова Алла ОлександрівнаВчитель математикиСпеціаліст І категорії
Гадецька Тетяна ПавлівнаВчитель фізики і астрономіїСпеціаліст
Плахотнюк Клавдія ЛеонідівнаВчитель біології та навколишнього світуВища, вчитель-методист, Заслужений вчитель України
Павленко Наталія МиколаївнаВчитель географії та природознавстваСпеціаліст І категорії
Стасюк Ольга БогданівнаВчитель хіміїСпеціаліст І категорії, старший учитель
Матвієнко Наталія Миколаївна Вчитель географіїВища
Ульяненко Валерій ВасильовичВчитель географіїВища, старший учитель
Вчителі художньо-естетичного, оздоровчого циклу та технологій
Кулик Валентина ВікторівнаВчитель художньої літературиВища, вчитель-методист
Матвійчук Світлана МиколаївнаВчитель музичного мистецтваВища, викладач-методист
Хребтова Анжела ВікторівнаВчитель музичного мистецтваВища
Гаращенко Вікторія БорисівнаВчитель основ здоров'я, образотворчого мистецтва, фізичного вихованняВища, старший вчитель
Берчій Володимир ВолодимировичВчитель фізичного вихованняВища, старший вчитель
Гуменюк Ірина ЄвгеніївнаВчитель фізичного вихованняСпеціаліст ІІ категорії
Ферубко Олександр ОлеговичВчитель фізичного вихованняСпеціаліст ІІ категорії
Ферубко Ірина МиколаївнаВчитель фізичного вихованняСпеціаліст
Салій Василь ПетровичВчитель трудового навчанняВища
Чумак Олена ВсеволодівнаВчитель трудового навчанняСпеціаліст І категорії, старший учитель

станом на 01 вересня 2017 року

Кiлькiсть переглядiв: 13