50 років Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Вишнівській загальноосвітній школі №1 виповнилося 50 років. Урочистий ювілей відзначили 19 грудня в день Святого Миколая. Почесними гостями на святі були заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Лєзнік М. Г., заступник голови Києво-Святошинської районної ради Данченко В.О., начальник відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Івашко М. М., заступник міського голови м. Вишневого Майсурадзе Г.Н., секретар Вишнівської міської ради Пишний С.В., голова Києво-Святошинської районної ради профспілки працівників освіти Литвин І. В., директор комунального підприємства «Шкільні їдальні» Дубас М.А.,директори загальноосвітніх та позашкільних закладів міста, завідуючі дошкільними навчальними закладами, колишні директори школи, педагоги ветерани, працівники школи, випускники, представники батьківської громади.

/Files/photogallery/1562/IMG_3220.JPG

Пройшло багато часу, коли будівельники поклали першу цеглинку до фундаменту першої школи.

Вчителі математики, мови, літератури, історії та географії, фізики та хімії, образотворчого мистецтва та фізкультури, музики та трудового навчання, словом, весь педагогічний колектив на деякий час перекваліфікувався із прекрасних педагогів у ще прекрасніших будівельників.

Було важко? Так. Але було радісно і весело. А ще більшу гордість відчули всі, коли в грудні 1965 року в нову школу прийшли діти.

Вітаючи присутніх, Володимир Григорович сказав: «50-річчя школи – це ювілей незвичайний, а ювілей домівки поколінь. Бо одні навчали, а інші навчались. 50 – це полудень віку людського, адже позаду безпорадність дитинства та юнацькі комплекси, а попереду щедрі обжинки з набутих знань і досвіду. Наша школа святкує сьогодні ювілей обжинок, і найголовніше, що спадає мені, як директору, на думку – чітке усвідомлення того, що спільною копіткою роботою, наполегливою працею, що в творчість перейшла, ми змогли вив’язати своє щедре перевесло».

Школу з ювілеєм вітали також артисти: Заслужені артисти України Ярослав Кваша та Анатолій Скоробагатько, срібні призери чемпіонату світу з бальних танців Паламарчук Костянтин та Салівончик Анастасія, лауреат міжнародних конкурсів Анна Большак, зразковий дитячий ансамбль народного та естрадного танцю «Любавушка» - керівник заслужений працівник культури України Вікторія Кочеткова, лауреат обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів ансамбль бандуристів «Дивоцвіт» та вокальний ансамбль «Мальви»- художній керівник Світлана Матвійчук, а також учні нашої школи.

/Files/photogallery/1562/Фото 131.jpg

Свято тривало більше 2 годин, та час пролетів непомітно. Багато подарунків отримав колектив школи від міської влади і одним з них є «Музичний шкільний дзвінок», від зразкового ансамблю «Любавушка» - радіосистему,колектив випускників школи та церква Спасіння подарували монітор для комп’ютера, комунальне підприємство«Шкільні їдальні» м’ячі та інші подарунки.

/Files/photogallery/1562/Фото 127.jpg

Всі гості бажали процвітання школі, довгого життя, щоб її класи і коридори ще багато років повнились і повнились багатоголосою дітворою.

Заступник директора з виховної роботи Нечипоренко Л.В.

Кiлькiсть переглядiв: 235